Kayseri İş Hukuku Danışmanlığı

kayseri iş hukuku danışmanlığı
kayseri iş hukuku danışmanlığı

İnova İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. olarak; yılların tecrübesini iş hukukunda da kullanıyoruz. 6221 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanununun yanı sıra, 4857 ve 5510 sayılı kanunlarda da danışmanlık alt yapımız vardır. Firmaların iş hukukuna dayalı sorunlarını çözüme kavuşturmak için elimizi taşın altına koymaktan çekinmiyoruz ve kayseri iş hukuku danışmanlığı hizmeti ile yanınızdayız.

“Sadece yapanlar değil, kayıt altına altına alarak doğru yapanlar kendisini ve haklarını korur” ilkemizle müşterilerimizin iş hukukundan kaynaklanan sorunlarını çözümünde yardımcı oluyoruz.

Günümüzde iş davalarının astronomik rakamlara ulaşması bu alana olan ihtiyacı gözler önüne sermektedir. Sadece mahkeme süreçlerinin önüne geçmek ve dava dosyaları oluşturmak için değil, çalışanlar ile işverenin arasındaki ilişkileri doğru yönetmek için de bu danışmanlığın ne kadar önemli olduğunu görüyoruz.

İş hukuku alanında verdiğimiz danışmanlık bireylerin daha profesyonel ve daha kuralcı davranmasına neden olarak iş hayatını belli bir düzene sokmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kayseri firması olarak İNOVA İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. bünyesinde bulunan profesyonellerle ve bilirkişilerle kayseri iş hukuku danışmanlığı hizmeti müşterilerine ekstra ücret talep etmeden sunmaktadır.

Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız (0352) 222 02 02

WhatsApp tan ulaşabileceğiniz numaramız 0552 727 87 87

Sağlıklı Günler Dileriz…

Diğer bilgilerimizi gözden geçirmek için tıklayınız.

Kayseri İş Sağlığı ve Güvenliği firması İNOVA OSGB