KAYSERİ İŞE GİRİŞ SAĞLIK RAPORU NEREDEN ALINIR

İşe giriş sağlık raporu, kişinin yapacağı işe uygunluğunun tespit edilmesi için yapılan sağlık muayeneleri sonucu verilen rapordur. Kayseri’de işe giriş sağlık raporu hizmeti firmamız İNOVA OSGB tarafından verilen hizmetler içerisindedir.

Kayseri İş Sağlığı ve Güvenliği firması İNOVA OSGB olarak, işe başlayacak bireylere gerekli olan sağlık muayeneleri ve çalışma yapılacak ortamın riskleri değerlendirilerek Bakanlık onaylı İşyeri Hekimlerimiz tarafından işe giriş raporu düzenlenmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği firmamıza bağlı olan işyerlerine atanan İşyeri Hekimimiz tarafından, işe girişten sonra belirli periyotlarla, iş değişikliğinde ve iş kazası/meslek hastalığı sonrasında işe dönüşlerde bu sağlık raporlarını gerekli muayene ve değerlendirmeleri yaparak tekrar vermektedir.

kayseri işe giriş sağlık raporu nereden alınır

Az tehlikeli sınıfta bulunan işyerleri için 5 yılda bir kez,

Tehlikeli sınıfta bulunan işyerleri için 3 yılda bir kez,

Çok tehlikeli sınıfta bulunan işyerleri için yılda bir kez olarak çalışanların sağlık muayeneleri tekrarlanarak sağlık raporu verilmektedir.

Belirlenen bu süreler İşyeri Hekiminin yapmış olduğu muayene ve önerileri doğrultusunda daha da kısaltılabilir özelliktedir.

Kayseri İş Sağlığı ve Güvenliği firması İNOVA OSGB olarak, çalışanlarımızın sağlıklarını korumak ve geliştirmek adına birçok hizmette bulunarak sizler için çalışıyoruz.

kayseri işe giriş sağlık raporu nereden alınır

Sizler de Kayseri İş Sağlığı ve Güvenliği firması olan İNOVA OSGB’den işe giriş sağlık raporu hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilir ve sağlık raporunuzu almak için OSGB’mizi ziyaret edebilirsiniz….

Hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız (0352) 222 02 02

WhatsApp tan ulaşabileceğiniz numaramız 0552 727 87 87

Sağlıklı Günler Dileriz…

Kayseri İş Sağlığı ve Güvenliği firması İNOVA OSGB

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*